PURAMED
Antibakteriyel El Jeli
100 ml

Puramed Antibakteriyel El Temizleme Jeli, suya sabuna ihtiyaç duymadan anýnda ve hýzlý hijyenik el temizliði saðlayan, pratik kullanýmlý ve kolay taþýnabilir jel kývamýnda bir üründür.

Sadece birkaç damla puramed Antibakteriyel El Temizleme Jeli ile ellerinizi ovuþturun, özel formülü sayesinde birkaç saniyede kurur, yapýþmaz, kalýntý býrakmaz ve sizi bakterilerden korur, el temizliðinize yardýmcý olur ve bakýmýný saðlar.

. Su ve havlu gerektirmeden etkili ve zahmetsiz hijyen saðlar
. Bakterilerin ele yerleþmesini engeller, sizi korur.
. Çabuk kuruyan özel formülü ve içerdiði nemlendirici ile elleri yumuþatýr
. Aðaç ve su tüketimini azaltan yeni nesil çevre dostu bir üründür.
. Hoþ kokusu ve kalýcý etkisiyle ferahlýk hissi verir.
. Yolculukta, arabada, iþte, okulda ve evde. Kýsaca ihtiyaç duyulan her yerde kullanabilirsiniz.
Ürün İçeriği
» Alantoin
» Pro Vitamin B5
  

BETTİNA BARTY
BODY LINE OLIVA


El ve Vücut Losyonu
400 ml

» Ürün Detayı

HERBAFLOR
ŞAMPUAN


Papatya Şampuanı
250 ml

» Ürün Detayı
Bizden haberdar olmak için mallistimize üye olunuz.
Alantoin

Alantoin, hayvan ve bitki dokularında pürin metbolizmasının son ürünüdür. Hücresel proliferasyonu uyarırken, sağlıklı hücrelerin gelişimine de yardımcı olur. Epitelizasyonu uyarıcı, elstik yüzeyin oluşumunu sağlayıcı ve fizyolojik skar (yara) oluşumuna destek özellikleri Allantoin'i skarların tedavisinde uygun bir madde yapar. Allantoin, yara iyileşmesini hızlandırır, epitelize edicidir ve dokunun su bağlama kapasitesini artırıcı özellikleri vardır. İlave olarak, Keratolitik ve penetrosyonu kolaylaştırıcı etkisi ürünlerin içindeki diğer aktif maddelerin deri üzerindeki etkilerini gösterebilmesi için de gereklidir. Allantoin, genellikle skarlara eşlik eden kaşıntıyı da giderici etkiye sahiptir.
Pro Vitamin B5

Pantotenik Asit olarak da adlandırılan B5 vitamini vücutta depolanmayan ve suda eriyen bir vitamindir. İnsan vücudunda bulunan ve hayati önem taşıyan birçok maddenin oluşumunda etkilidir. B5 vitamininin eksikliğinde dermatitler ortaya çıkabilir. B5 vitamininin dexpanthenol formunu içeren kremler deri kuruluğuna iyi ve derinin onarımını sağlar. Ciltteki büyümüş gözenekler yüksek dozda (günde 2000 mg ve üstü) alınan B5 vitamini ile azalabilir. B5 vitaminini, deri lipitlerinin üretiminde rol oynayarak derinin yumuşak ver gergin olmasını sağlar. B5 vitamini, cilt kırışıklıklarının önlenmesinde yardımcı olur. B5 vitamini, birçok akne sorunununun giderilmesinde yardımcı olur. B5 vitamini, ameliyat sonrası yaralar dahil yaraların iyileşmesini hızlandırır. Ayrıca yanıkların da iyileşmesine iyi gelir. B5 vitamininin pantethine formu derinini Stratum Corneum tabakasının hidrasyonunu geliştirerek onu stabilize eder ve esnek bir koruyucu tabaka olmasını sağlar.